Haier FLAIR Air Conditioning AS105S2SF2FA-2 / 1U105S2SF2FA
10.0kW/36000Btu A++ Inverter
in stock
Call for price
£710.00 Inc VAT
SHARE THE DEAL
| Feature | Details |
|---|---|
| Cooling Capacity | 2.5 kW |
| Heating Capacity | 3.0 kW |
| SEER / SCOP | 6.9 / 4.2 |
| Energy Rating | A++ |
| Refrigerant | R32 |
| Indoor Unit Size | 294 x 798 x 210 mm |
| Outdoor Unit Size | 540 x 645 x 275 mm |
| Noise Level | As low as 21 dB(A) |
Click on ‘Download File’ below for Product Brochure.
We offer nationwide installation services, give us a call on 01268 281752 for an instant quote or fill in the form below
You must be logged in to post a review.
Call for price
Call for price
£1,828.00 Inc VAT
£875.00 Inc VAT
Samuel –
Proactive customer service