Toshiba DAISEIKI-10-WOOD Wall Air Conditioning RAS-B18S4KVDG-E /RAS-18S4AVPG-E
Install labour from £385, 3.5kW, WiFi Optional
in stock
£2,380.00 Inc VAT
£785.00 Inc VAT
SHARE THE DEAL
| Feature | Details |
|---|---|
| Cooling Capacity | 3.5 kW |
| Heating Capacity | 4.0 kW |
| SEER / SCOP | 6.6 / 4.0 |
| Energy Rating | A++ |
| Refrigerant | R32 |
| Indoor Unit Size | 294 x 798 x 210 mm |
| Outdoor Unit Size | 540 x 745 x 275 mm |
| Noise Level | From 21 dB(A) |
Click on ‘Download File’ below for Product Brochure.
We offer nationwide installation services, give us a call on 01268 281752 for an instant quote or fill in the form below
You must be logged in to post a review.
£2,380.00 Inc VAT
£899.00 Inc VAT
£2,191.00 Inc VAT
£1,212.00 Inc VAT
Alan –
Exceptional after-sales service